Baskılı Koli Bandına Mı İhtiyacınız Var ?

Birçok amaçla kullanılan bantlar bulunmaktadır. Baskılı koli bantları da genelde reklam için yapılmaktadır.

Hayatın birçok yerinde bir gereç olan bant, firmamız tarafından üretilmekte ve satılmaktadır. Gerek şahıslara gerekse firmalara İstanbul baskılı koli bandı satan firmamız, İstanbul’un en büyük koli bandı satan firmalarından biridir. Gerek üretimin içerisinde olan gerekse satım sürecinde bulunan firmamız aradığınız tüm koli bandı ve baskılı koli bandı çeşitlerini rahatlıkla bulabileceğiniz ve toptan sipariş verebileceğiniz bir yerdir.

Koli bantlarında çeşit son derece fazladır. Bundan dolayı sipariş vermeden önce öncelikli olarak almak istediğiniz koli bandı çeşidine karar vermeniz gerekir. Toptan ve normal olarak koli bandı siparişi verebileceğiniz gibi özellikle toptan siparişler çok daha karlı olmaktadır. Bundan dolayı genellikle firmalar tarafından toptan baskılı koli bandı siparişi verilmektedir.

İstanbul Baskılı Koli Bandı Çeşitleri

İstanbul baskılı koli bandı satışı yapan firmamızda çeşitli koli bantları bulunmaktadır. Farklı renkleri ve farklı çeşitleri olan bu koli bantlarının kullanım alanları da birbirinden farklıdır. Koyu ve açık renk tonları ile beraber şeffaf ve renkli koli bantları da bulunmaktadır. Genellikle taşıma ve paketleme için tercih edilen koli bantlarının kaliteli olması da son derece önemlidir. Kalitesiz bir koli bandı kullanılması, bazen taşıdığınız her şeye zarar verebilir. Bundan dolayı kullanım alanına göre koli bandı seçmeniz de yararlı olacaktır.

Genellikle firmaların reklamını yapmak için tercih ettikleri baskılı koli bantları, özellikle toptan olarak alındığında çok daha uygun fiyata satılmaktadır. Baskılı koli bantlarının da kendi arasında çeşitleri bulunmaktadır. Renkli bantlar, taba rengi bantlar ve şeffaf banda baskı yapılabilmektedir. Bandın rengiyle baskının yapılacağı renkte mutlaka birbiri ile uyumlu ve yazıyı gösterebilecek bir renkte olmalıdır. Baskılı bandın ebadına ve kullanılacak renklere yine ilgili firma ile karar verilmektedir. Koli bantları, maskeleme bantları, çift taraflı bantlar, renkli bantlar, desenli bantlar, karaft bantlar, şeffaf bantlar 3M bantlar gibi birçok bant çeşidi bulunmaktadır. Fakat bu bantların hepsine baskı yapılması mümkün değildir. İstanbul baskılıkoli bandında çeşit daha sınırlıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir