Baskılı Koli Bandı İle Markanızı Akıllara Kazıyın

Baskılı koli bandı ve koli bandı toptan satışı yapan firmamız, tüm koli bandı çeşitlerine baskı yaptırmakta ve bunu çok uygun fiyata yapmaktadır.

Koli bandı ve İstanbul baskılı koli bandı toptan satımı yapan firmamız İstanbul’un önde gelen koli bandı üreticisi ve toptan satımından biridir. Aradığınız tüm koli bandı çeşitlerini bulabileceğiniz ve dilediğiniz baskıları yaptırabileceğiniz firmamızda koli bandı çeşitleri son derece fazladır. Firmanızın tanıtımını yapmak için koli bantlarına firmanızın amblemini veya ismini baskı olarak yaptırabilirsiniz.

Baskılı koli bantlarında çeşit sınırlıdır. Bu bantlar genellikle renklerine göre sınıflandırılır. Renkli bantlara yapılan baskılı koli bantları, taba rengine yapılan baskılı koli bantları ve şeffaf renk üzerine yapılan baskılı koli bandı çeşitleri gibi çeşitli koli bantları bulunmaktadır. Baskı yaptıracağınız koli bandı çeşidini belirleyerek renk seçeneğini de seçebilirsiniz.

Baskılı Koli Bantları

İstanbul baskılı koli bandı genellikle firmaların tanıtımını yapmak için tercih edilmektedir. Firmalar paketleme ve kolilemede özellikle müşterilere gönderilen kolilerde kendi tanıtımlarının olduğu baskılı koli bantlarını tercih ederek firmalarının tanıtımlarını yapabilirler. Bu yolla tanıtım yapan firmalar, reklam maliyetlerini de büyük oranda düşürmüş olurlar. Baskılı koli bandı yaptırmak maliyet olarak çok yüksek değildir.

Şeffaf renkli bantlar ve renkli bantlar üzerine daha çok baskılar yaptırılmaktadır. Taba renginde kullanılan renk sayısı daha dar olduğundan dolayı çok tercih edilmemektedir. Çünkü baskı renkleri ile bandın renginin uyumlu olması yani baskının ön plana çıkarılabilmesi son derece önemlidir. Bundan dolayı bant tercihi yapılırken bu husus göz önünde bulundurulmalıdır.

Baskılı Koli Bandı Fiyatları

Baskılı koli bandı toptan satışı yapan ender firmalardan biri olarak baskılı koli bantları çok pahalıya satılan bir ürün değildir. Hatta genel olarak reklam giderlerini düşürmek isteyen firmalar tarafından baskılı koli bantları tercih edilmektedir.

Baskılı koli bantlarında fiyat belirlenirken, siparişin büyüklüğü toptan alımlarda ki indirimler uygulanır. Bununla birlikte siparişi verilen bandın ebatları da son derece önemlidir. Kullanılan bant çeşidi ve reklamda kullanılan renk sayısı fiyat belirlemeyi doğrudan etkileyen hususlar arasında yer almaktadır. İstanbul baskılı koli bandı toptan alımlarda büyük indirimler yapmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir