Baskılı Koli Bandı İle Fark Yaratın !

Koli bandı ve baskılı koli bandı üretimi ve toptan satımı yapan firmamız, aradığınız tüm koli çeşitlerini bulabileceğiniz ve dilediğiniz baskıyı yaptırabileceğiniz bir firmadır.

İstanbul baskılı koli bandı almak isteyenler firmamız aracılığıyla baskılı koli bandı alabilirler. Koli bandı her firma için lazım olan özellikle paketlemelerde kullanılan bir alettir. Baskılı koli bantları ise firmaların tanıtımlarını yapmaları açısından son derece önemlidir. Baskılı koli bandı kullanılarak yapılan paketlemelerde firma daha akılda kalacaktır. Böylece çok düşük bir rakam karşılığında reklam yapılması mümkündür.

Baskılı koli bantları birçok firmanın tercih ettiği bir reklam ürünüdür. Bundan dolayı genellikle toptan satılmaktadır. Toptan satımlarda firma maliyeti belirli bir oranda düşürmektedir. Bundan dolayı toptan alımlar tercih edilmektedir. Koli bandı ve baskılı koli bandı üretimi ve satımı yapan firmamız, İstanbul’un her yerinden sipariş almaktadır.

İstanbul Baskılı Koli Bandı Fiyatları

Koli bandı fiyatları ve İstanbul baskılı koli bandı fiyatları birbirinden farklıdır. Baskılı koli bandı fiyatları normal koli bandı fiyatlarına göre daha fazla olmakla birlikte baskılı koli bantlarının fiyatları belirlenirken de göz önünde bulundurulan bazı kıstaslar vardır. Örneğin koli bandının ebadı, uzunluğu, baskının sıklığı, toptan alımı gibi hususlara dikkat edilmektedir. Bundan dolayı daha net bir bilgi almak için İstanbul baskılı koli bandı ile görüşmeniz yararlı olacaktır.

Koli bantlarında ve baskılı koli bantlarında çeşit son derece fazladır. Bundan dolayı sipariş vermeden evvel mutlaka hangi banttan istendiğine karar verilmesi gerekir. Baskılı koli bantlarında şeffaf seçenekler ve renkli seçenekler ön plana çıkmaktadır. Renk seçeneğinde ise daha çok dikkat çekecek ve yazıyı ön plana çıkaracak renkler tercih edilmektedir.

Bant çeşitlerine baktığımızda genellikle ultra şeffaf bantlar, bufalo ambalaj bantları, ağır hizmet bantları, gergedan ambalaj bandı, leopar ambalaj bandı, aslan ambalaj bandı, fil bandı gibi bant çeşitleri ön plana çıkmaktadır. Bu bant çeşitlerinin farklı isimlere ayrılmasında kuşkusuz bantların yapıştırma gücü ve kullanım alanları ön plana çıkmaktadır. Genelde paketleme işinde kullanılan koli bantları içinde taşınacak malzemelerin ağırlığına göre kalite olarak önem kazanmaktadır. Tüm koli bantlarını satan ve firmaların taleplerine göre İstanbul baskılı koli bandı üreten firmamız bant sektörünün önde gelen firmalarındandır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir