En Uygun İstanbul Baskılı Koli Bandı Çeşitleri

En uygun İstanbul baskılı koli bandı çeşitlerine kurumsal firmamızdan ulaşabilirsiniz. Beklentilerinizinüzerinde performans sağlayan ürünler kısa sürede size ulaşabilmektedir.

Logolu Bantlarla Fark Yaratın

Günümüzde reklamlara verilen bütçe ciddi miktardadır ve kurumsal olarak başka müşterilerin aklında kalmak için bu harcama gereklidir. Ancak nasıl bir reklam çeşidinde kullanılacağı da önemlidir. Baskılı bantlar ya da logolu bantlarda bu açıdan en etkili reklam çözümlerinden birini sağlamış olursunuz. Çünkü koliyle hazırlanan ürünleriniz sipariş sahibine gönderildiği zaman marka logosu veya ismini görerek akılda kalıcı şekilde ürünü alabilmektedir.  Bu şekilde standart bir kimlik oluşturabilirsiniz. Logolu bantlar, özenli bir ürün paketlemesi izlenimi vermektedir. Bu size ayrıca bir artı katar. Çünkü bir müşteri sizden ürün aldığı zamanürün geldiğinde özenli paketlenmiş hali gördüğü zaman iyi bir düşünceye kapılacaktır.

Kurumsal açıdan fark yaratmak, bazı durumlarda çok küçük detaylarda gerçekleşen bir durumdur. İyi izlenim ve reklamla güvenilirlik kazanmak için bant da dahil birçok parçada avantaj elde edebilirsiniz.

Teknik Açıdan Artılar

Baskılı ya da logolu bantları kullanmak, teknik açıdan birçok avantaj sağlamaktadır. Bu özellikler şu şekilde sıralanabilir:

  • Gelişmiş tutkal teknolojisi ve üstün yapışkanlık özelliği, hot melt yapışkan
  • Bantlanan kolide güvenliğin artması
  • İstenen genişlik ve uzunlukta ayarlanma özelliği
  • Alttan baskı ile üretilmesi nedeniyle logo silinmemesi gibi artılar söz konusudur.

Logolu Bant Olmak Zorunda Mı?

Logolu veya baskılı bantların kullanım amacı reklamınızı güçlendirmek, kurumsal kimliğinizi sağlamlaştırmaktır. Ancak müşterilere ürün göndermediğiniz zaman logo – baskı kullanmak zorunda kalmamak mantıklı bir durumdur.  Bu şekilde maliyetten de fayda sağlanabilir. Yani bandın nerede ve nasıl kullanılacağına göre değişen şekilde tercihler yapılabilir. Eğer müşteri değil de başka bir kurumsal nedenle koli yapılıyorsa şeffaf veya kahverengi bantlardan kullanabilirsiniz. Bazı firmalar renkli bantları dekoratif amaçlarla kullanabilmektedir. Bu da avantajlı başka bir reklam stilidir.

İstanbul baskılı koli bandı  firması olarak her türlü bant taleplerinizde etkili karşılık vermeyi amaçlıyoruz. Sipariş öncesi bilgi almak veya doğrudan ürün talep etmek için telefon ve internet bilgilerimize ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir