İstanbul Baskılı Koli Bandı Ekonomik ve Kaliteli Seçeneklerle

İstanbul baskılı koli bandı ile firmanızın reklamını yaparken etki miktarını daha da artırmanız mümkündür. Firmamıza başvurularınızı yapabilir, ekonomik artı kazanabilirsiniz.

Kuvvetli Yapışan Özellik

Firmamızda yer alan bütün bant türlerinde özel bir tutkal ile işlem yapılmaktadır. Gelişmiş teknolojiden faydalanarak, baskılı ve baskısız koli bantlarında uzun vadede sağlıklı kullanımı olan ürünler sumaktayız. Bu işlem kalitesi yüksek bantlarla beraber, kolilediğiniz ürünler ağzı açılmadan hızlı şekilde kapatılmakta, güvenilir şekilde hizmetleriniz desteklenmektedir. Koli bantlarında üstün kalite hizmetler vermekteyiz.

Sistemli Alt Yapı

Kurumsallık firmamız için en önemli konulardan biridir. Çünkü sistemli şekilde çalışmalar olmaması demek,  müşteri kaybı anlamına gelir ve bizler uzun vadede memnuniyet hedeflemekteyiz. Bu doğrultuda da ekibimizle titizlikle çalışıyoruz. Teknik alt yapı ve işe verdiğimiz önem sayesinde kısa sürede hızlı bir yükselişe geçmekteyiz. Bu yükselişten sizlerin de faydalanması adına tüm süreçte müşterilerimizin verimini düşünerek hareket etmekteyiz. İdeal bir çalışma prensibi belirlememiz ardından gelen siparişlere zamanlama detayına da ayrıca önem vererek işlemler sürdürüyoruz.

Hangi Çeşitler Var?

Koli bandı çeşitleri bakımından firmamız beklentileri karşılayan şekilde üretim yapmaktadır.

  • Şeffaf koli bantları, özellikle müşterilere değil de başka amaçlarla yapılan koliler için yapıştırmaya ideal bir üründür.  Bu bantlar hem ekonomik hem de görsel açıdan yorucu olmayan ürünlerdir. Şeffaf bantlarla renk olmamasını istediğiniz yerleri güzel ve hızlı şekilde bantlayabilirsiniz.
  • Kahverengi koli bantları, toplu alımlarda en yaygın talep edilen ürünlerimizden biridir. Bu bantlar da logo görseli istemeyen ve reklam dışı pratik kullanımlarda uygulanan bir çeşittir. Çok yaygın bir kullanımı vardır.
  • Renkli bantlar, hem dekoratif olmaları hem de reklama katkısı nedeniyle sık şekilde kullanılan bir üründür.  Kırmızı, yeşil ve istenen diğer renklerde kullanılabilir.  markanızı temsil eden renkler barındırıyorsa bu ürünler ideal olabilir. Ayrıca logo dışı kendi tarzınızı da bu ürünlerle yaratabilirsiniz.
  • İstanbul baskılı koli bandı  almak isteyen müşterilerimiz için en sık reklam amaçlı tercih edilen ürünlerden birine de değinmek gerekir. Logo baskılı bantlarınızda kurumsal olarak akılda kalma şansınız daha da fazladır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir